Lekarz ginekolog, położnik, endokrynolog

Dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk
specjalista ginekolog – położnik
specjalista endokrynolog

Udzielam konsultacji z zakresu ginekologii, ginekologii dziecięcej oraz endokrynologicznej, a także endokrynologii. Wizyty odbywają się w moim gabinecie ONE-MED przy ul. Zacisze 16 w Łodzi i są one prowadzone w ramach prywatnej praktyki lekarskiej (brak kontraktu z NFZ).

Jestem lekarzem ginekologiem oraz endokrynologiem i zajmuję się diagnozowaniem, a także leczeniem zaburzeń hormonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego, menopauzy, zaburzeń hormonalnych u kobiet w ciąży. Zajmuję się także prowadzeniem ciąży pacjentek, usługami z zakresu leczenia nadżerki oraz leczeniem osteoporozy. Przeprowadzam także badania cytologiczne i konsultacje w zakresie antykoncepcji. Podczas konsultacji wykonuję badanie USG narządu rodnego przezpochwowe.

Wykonuję drobne zabiegi ginekologiczne, w tym także możliwa jest plastyka i rewitalizacja okolic krocza (warg sromowych) oraz rewitalizacja pochwy.

Kolejną dziedziną, którą się zajmuję jest medycyna estetyczna. W moim gabinecie można wykonać zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu jak i różnego rodzaju mezoterapii, w tym także osocza bogatopłytkowego. Wykonuję także peelingi lekarskie, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia trądziku.

W związku z ukończeniem międzynarodowej specjalizacji z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej wiedzę zdobytą na kursach do tej specjalizacji wdrażam do codziennej pracy.

Poza pracą w moim gabinecie, interesują mnie zagadnienia medycyny górskiej, jestem członkiem Towarzystwa Medycyny Górskiej i Ratunkowej, jest to związane z moją fascynacją górami i problemami człowieka w tym środowisku.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, udostępniamy kontakt do naszego gabinetu zabiegów i leczenia ginekologicznego oraz endokrynologicznego w Łodzi.